Aktuálně

Poslední šance pro mladé zemědělce
Jste mladí a neklidní? Rádi byste rozjeli své zemědělské podnikání, ale hodila by se vám investice? V dubnu 2018 máte poslední možnost zažádat o dotaci z Programu rozvoje venkova (PRV) na zahájení činnosti mladých zemědělců. Další kolo této výzvy již nebude v období 2014-2020 vyhlášeno. A přece si nechcete nechat utéct 45 tis. eur!
Podpora pro podnikatele formou kapitálových investic; Fond pro regionální kooperaci; Třetí výzva na zateplení bytových domů vyhlášena; Bezbariérové trasy ve městech a obcích pro rok 2019; Zúčastněte se veřejné konzultace k dotačním programům EU; Rekonstrukce drobných památek z programu MZe
EU RADAR 1/2018
Dnešní EU není jen brexit a migrační krize. Bruselem, Štrasburkem a Lucemburkem toho hýbe mnohem víc. Pravidelný EU RADAR je tu od toho, aby vám o tom dal vědět. Stručně, chronologicky, občas sarkasticky, ale vždy s odkazy na příslušné oficiální dokumenty, abyste si o dění v EU mohli udělat obrázek i sami.
ČR se prostřednictvím ČMZRB zapojí do tzv. Středoevropského fondu fondů (SFF) a podpoří formou rizikového kapitálu rostoucí inovativní firmy
V rámci EHP a Norských fondů vznikl nový Fond pro regionální kooperaci určený k podpoře financování přeshraničních a nadnárodních projektů řešících společné výzvy Evropy.
Ministertsvo pro místní rozvoj (MMR) vyhlásilo v Integrovaném regionálním operačním programu (IROP) již třetí výzvu na zateplování bytových domů.
Úřad vlády vyhlásil Program mobility, který je určený na budování bezbariérových tras ve městech a obcích.

Stránky