Aktuálně

EU RADAR 9/2017
Dnešní EU není jen brexit a migrační krize. Bruselem, Štrasburkem a Lucemburkem toho hýbe mnohem víc. Pravidelný EU RADAR je tu od toho, aby vám o tom dal vědět. Stručně, chronologicky, občas sarkasticky, ale vždy s odkazy na příslušné oficiální dokumenty, abyste si o dění v EU mohli udělat obrázek i sami.
Aktuálně vyhlášené výzvy v OPPIK
Zájemci mohou aktuálně podávat projektové žádosti do 14 dotačních výzev Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK).
MPO podpoří veřejné osvětlení
Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo v rámci národního programu EFEKT výzvu na obnovu veřejného osvětlení v obcích.
Výzva pro ZŠ v okolí velkých měst vyhlášena
Ministerstvo financí vyhlásilo opět po roce výzvu na rozvoj a obnovu materiálně technické základny regionálních škol v okolí velkých měst.
Startuje příjem posledních letošních žádostí v OPŽP
Ministerstvo životního prostředí vyhlásilo tři poslední výzvy pro letošní rok v Operačním programu Životní prostředí. Výzvy jsou určené na efektivnější hospodaření s dešťovou vodou a na protipovodňovou ochranu, a na odstranění ekologických zátěží. Zároveň startuje příjem žádostí ve třech výzvách zaměřených na výstavbu kanalizací, ČOV a vodovodů.
Harmonogram OPŽP pro rok 2018
OPŽP zveřejnilo harmonogram výzev pro rok 2018. Připraveno je 19 výzev.
Dvě průběžné výzvy na e-government
MMR v roce 2015 vyhlásilo v rámci Integrovaného regionálního Operačního programu (IROP) dvě výzvy v oblasti zvyšování efektivity a transparentnosti veřejné správy prostřednictvím rozvoje využití a kvality systémů. První byla výzva Aktivity vedoucí k úplnému elektronickému podání, druhou Kybernetická bezpečnost. Obě výzvy jsou průběžné a stále zbývá více než 70 % celkové alokace k vyčerpání, příjem žádostí bude ukončen v listopadu, respektive v prosinci tohoto roku.

Stránky