O nás

Zabýváme se výzkumem a analýzou legislativy a politik EU, jejichž výstupy mají zásadní dopad na subjekty v České republice. Na základě dlouholetých analytických zkušeností nabízíme poradenské služby v oblasti agendy EU, připravujeme komplexní strategie rozvoje pro veřejný i soukromý sektor, poskytujeme poradenství v oblasti strukturálních fondů i dalších dotačních možností, administrujeme veřejné zakázky.

Mezi naše klienty patří především střední a velké podniky, zemědělci, obce a města a vzdělávací a kulturní instituce. Důraz klademe zejména na individuální přístup a dlouhodobou spolupráci založenou na vizi komplexního rozvoje zasazeného do měnícího se legislativního rámce.

Provozujeme pobočky v Brně a Milovicích, ale projekty realizujeme na území celé České republiky. 

Zkušenosti s evropskou legislativou

Naši analytici mají dlouholeté zkušenosti a nejlepší reference. Od vstupu ČR do EU v květnu 2004 pravidelně dodáváme analýzy a monitoring EU nejen europoslancům, ale i národním politikům, orgánům státní správy a samosprávy či soukromým firmám. Od roku 2008 pravidelně vypracováváme monitoring, analýzy i další materiály, které uveřejňuje informační server Euroskop provozovaný Úřadem vlády České republiky.