O nás

Zabýváme se výzkumem a analýzou legislativy a politik EU, jejichž výstupy mají zásadní dopad na subjekty v České republice. Na základě dlouholetých analytických zkušeností nabízíme poradenské služby v oblasti agendy EU, připravujeme komplexní strategie rozvoje pro veřejný i soukromý sektor, poskytujeme poradenství v oblasti strukturálních fondů i dalších dotačních možností, administrujeme veřejné zakázky.

Mezi naše klienty patří především střední a velké podniky, zemědělci, obce a města a vzdělávací a kulturní instituce. Důraz klademe zejména na individuální přístup a dlouhodobou spolupráci založenou na vizi komplexního rozvoje zasazeného do měnícího se legislativního rámce.

Naše společnost je výhradně česká. Sídlíme v Brně, ale působíme na území celé České republiky. Provozujeme rovněž kanceláře v Milovicích a v Bruselu.

Zkušenosti s evropskou legislativou

Naši analytici mají dlouholeté zkušenosti a nejlepší reference. Od vstupu ČR do EU v květnu 2004 pravidelně dodáváme analýzy a monitoring EU nejen europoslancům, ale i národním politikům, orgánům státní správy a samosprávy či soukromým firmám. Od roku 2008 pravidelně vypracováváme monitoring, analýzy i další materiály, které uveřejňuje informační server Euroskop provozovaný Úřadem vlády České republiky.

Spolupracujeme

Oceňují rozsah a kvalitu informací o dotacích, které pro naši obec zpracovává firma B&P Research s.r.o. Na jejich základě se mohu lépe rozhodovat.
Jana Münzbergerová, starostka obce Husinec
Oceňujeme rozsah a kvalitu informací, které jsme od B&P Research získali jako podklad pro realizaci našich podnikatelských záměrů. Jsme přesvědčeni, že nám pomohou se správně rozhodnout.
Martin Nohejl, STADOS spol. s r. o.
Spolupráce s B&P Research nám umožňuje získat nejaktuálnější informace o evropských dotacích. Proto jsme vždy včas připraveni na všechny relevantní dotační příležitosti.
Jiří Kříž, Unisavers s.r.o.
Ve spolupráci s B&P Research jsme našli efektivní způsob, jak monitorovat konkrétní legislativní kauzy, aby nám z dění v EU nic důležitého neuniklo.
Ing. Martin Pilař, AGRA GROUP a.s.
Analýza zpracovaná společností B&P Research se stala klíčovým podkladem pro strategické rozhodování o dalším směřování naší firmy.
Ing. Jiří Hunkes, AGRO Brno-Tuřany, a.s.