Nová informativní příručka o finančních dotacích

Zajímá vás jaké jsou aktuální finanční možnosti a dotace v souvislosti s přípravou na zavádění schválené legislativy EU? Ať už jste firma, obec, domácnost nebo jedinec, každý si zde přijde na své.

Naše partnerská organizace Evropský informační projekt, z. ú. , zveřejnila novou informativní příručku, která informuje o Green Dealu, jeho iniciativách a legislativních předpisech v odvětvích např. dopravy, zemědělství či energetiky a jejich propojení s dostupným financováním čtenářsky přívětivou formou. Představuje důvody, proč je nutné soustředit politické úsilí EU na ekologickou transformaci a ochranu životního prostředí a nabízí rychlý a stručný návod, jakou podporu, kdo a kdy může nejlépe využít.

Příručka se také věnuje sociálním a ekonomickým souvislostem a navíc poukazuje na fakt, že strategie Green Deal není z podstaty pro jedince a města nevýhodná, ale naopak pro všechny zainteresované skýtá velké množství příležitostí.

Brožura vznikla v rámci projektu podporovaném Skupinou ČEZ a je ke stažení zdarma na webových stránkách zde.

Pro pravidelné a užitečné příspěvky, které nabízí čtenářský přívětivé vysvětlení opatření a fondů, můžete sledovat účet Evropského informačního projektu na sociálních sítích jako je Facebook či Twitter.